ZTE Türkiye

ZTE Türkiye web tasarım ve Wordpress tema geliştirme…

Müşteri

ZTE Türkiye

1985 yılında Çin’de kurulan ZTE’nin Türkiye’de 2001 yılından 2005 yılına kadar temsilciliği bulunmuştur. 2005 yılında Türkiye’de resmi ofis açılışını yapan ZTE, İstanbul ve Ankara olmak üzere iki ana ofisinde profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir.

ZTE Türkiye, Telekomünikasyon, telefon, alt yapı, yazılım, kurumsal şebeke çözümleri, M2M, veri iletim cihazları, aksesuar ve tablet sektörlerinde hizmet vermektedir. ZTE, Türkiye Cumhuriyeti Devleti ile Wi Max , Fiber Kent (Türk Telekom), NEC Replacement ( Türk Telekom ATM-IP), Türk Telekom NGN, Rectifier (Türk Telekom) projelerini yürütmektedir. Aynı zamanda Türkiye, ZTE genel merkezi tarafından 2015 yılı için en stratejik ülke olarak seçilmiştir. Bu doğrultuda Türkiye, ZTE’nin gelecekteki çalışmaları ve yatırımları açısından son derece önemli bir ülke konumundadır.

ZTE ulusal alanda tüm GSM ve sabit hat operatörleriyle ortaklıklar gerçekleştirmiş, (Turkcell, Vodafoe, Avea, TTNet) ürün ve hizmet sağlamıştır. Türkiye’deki müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi ilke edinen ZTE, tüm Enterprise ürünleri, (TTNET 1 milyon ADSL ve VDSL modem projesi), enterprise switch ürünleri, WLAN access gateway, video konferans cihazları, endüstriyel kameralar konusunda satış ve servis desteği sağlamaktadır.